Hoofdsponsors

Jeugdcommissie

De jeugdafdeling van SDC ’12 wordt aangestuurd door de Jeugdcommissie en de Jeugdcoördinatoren. Onder de Jeugdcommissie vallen de Groepsleiders en een afgevaardigde van het bestuur. 

De groepsleiders zijn het aanspreekpunt van de groep voor leiders, spelers en ouders. Daarnaast dragen zij verantwoordelijkheid voor allerlei praktische zaken m.b.t. voetbal.

Het algemene e-mailadres van de jeugdcommissie is: jeugdcommissie@sdc12.nl

Hieronder vindt u de groepsleiders per leeftijdscategorie:

Instroom
Contactpersoon: André van der woning
Telefoon: 06 - 23 77 07 05
E-mail: andrevdwoning2@gmail.com

FABRI.NL F-League en JO8
Contactpersoon: Marina Hesselink
Telefoon: 06 - 51 05 04 61
E-mail: marinahesselink@hotmail.com

JO9
Contactpersoon: Maiko Rademaker
Telefoon: 06 - 10 85 12 10
E-mail: maiko@stegginkmetaal.nl

JO10 en JO11
Contactpersoon: Thijs Lammerink
Telefoon: 06 - 53 29 80 48
E-mail: thijslammerink@hotmail.com

JO12 en JO13
Contactpersoon: Marc van Langen
Telefoon: 06 - 51 74 84 36
E-mail: mflangen1971@kpnmail.nl

JO15
Contactpersoon: Roy van der Schoor
Telefoon: 06 - 38 25 84 57
E-mail: rfschoor1993@kpnmail.nl

JO17
Contactpersoon: Gerard Kraesgenberg
Telefoon: 06 - 12 85 30 02
E-mail: kraesgenberg@gmail.com

JO19 en senioren
Contactpersoon: Martijn Platvoet
Telefoon: 06 - 34 65 45 43
E-mail: martijnplatvoet@gmail.com

MO13, MO15 en MO17
Contactpersoon: Jolanda Rakers
Telefoon: 06-23156765
E-mail: j.rakers@hotmail.nl

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!