Hoofdsponsors

Contact

Sportpark de Molendijk
Kappelhofsweg 12
7591 ZZ Denekamp
T: 0541 – 35 19 19
E: info@sdc12.nl

Wedstrijdsecretariaat
Junioren:
Dhr. J. (Jeroen) Schasfoort
M: 06 - 55 88 01 25
E: wedstrijdzaken@sdc12.nl

Senioren:
Dhr. H. (Herman) Harms
T: 0541 - 35 19 19
M: 06 - 302 55 680
E: wedstrijdzaken@sdc12.nl

Correspondentieadres
Dhr. G.W. (Gerhard) Tip
Churchillstraat 45
7591 CW Denekamp
T: 0541 – 29 60 30
E: secretaris@sdc12.nl

Contactgegevens dagelijks bestuur
Voorzitter, Dhr. I.I.M. (Ivo) Zekhuis: voorzitter@sdc12.nl
Penningmeester, Dhr. P.M.L. (Patrick) Langeler: penningmeester@sdc12.nl
Secretaris, Dhr. G. (Gerhard) Tip: secretaris@sdc12.nl

Vertrouwenspersoon
Dr. Kluitman
Bereikbaar tijdens kantooruren op 0541 - 352559

Contactgegevens Commissies

Activiteitencommissie: ac@sdc12.nl
Accommodatiecommissie: accommodatie@sdc12.nl
Jeugdcommissie: jeugdcommissie@sdc12.nl
Kantinebeheer: kantine@sdc12.nl
Ledenadministratie: ledenadministratie@sdc12.nl
Materialencommissie: materialencommissie@sdc12.nl
PR commissie: pr@sdc12.nl
Sponsorcommissie: sponsoring@sdc12.nl
Technische Commissie: tc@sdc12.nl

Voor vragen kunt u ook via het onderstaande formulier contact opnemen met de verschillende afdelingen van SDC '12.
 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!